W najbliższym czasie…

13 lutego rozpoczęliśmy NAUKĘ JĘZYKA MIGOWEGO z nową grupą szkoleniową. Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki o godz. 18.15 przez kolejnych 15 spotkań.

MARZEC
2 marca o godz. 17.30 zapraszamy Panie na WARSZTATY ROZWOJOWE w oparciu o metody arteterapeutyczne pt. „Potrafię, potrzebuję, marzę – kreuję”. Trening  jest przeznaczony dla kobiet, które pragną w twórczy sposób podnieść jakość swojego życia, poszukują nowych rozwiązań oraz są zainteresowane własnym rozwojem. Warsztaty będą obejmować cykl 3 spotkań 3 godzinnych. Jeżeli chcesz się zapisać lub zasięgnąć dodatkowych informacji – napisz do nas (zapisy do 27 lutego).
W pierwszy weekend marca planujemy także KURS WYCHOWAWCY KOLONIJNEGO – zgłoś się już dziś!

MARZEC/KWIECIEŃ
21 marca rozpoczniemy kolejną edycję naszych artystycznych spotkań „OBUDŹ W SOBIE WIOSNĘ”. Będziemy tworzyć wiosenne BROSZKI Z ORGANZY, kolorowe BRANSOLETY TYPU CHARMS, a dobrodziejstwa ziemi pomogą nam stworzyć KORALE Z NATURALNYCH ELEMENTÓW. Ta niespotykana biżuteria będzie pięknie współgrać się z naszymi wiosennymi kreacjami, a warsztaty obudzą w nas radość i chęć do życia. Serdecznie wszystkich zapraszamy! Zgłoszenia przyjmujemy do 17 marca.