Opinie o korepetycjach

Home Korepetycje Opinie o korepetycjach
Matematyka
Język Polski

Matematyka

Opinie uczniów o zajęciach z matematyki w Kałamarzu:

„Biorę udział w zajęciach dodatkowych z matematyki, ponieważ mam problemy z opanowaniem materiału szkolnego. Na zajęcia dodatkowe uczęszczam ponad 2 lata. Podoba mi się, że można tutaj uczyć się indywidualnie. Jeżeli czegoś nie rozumiem, Pani Agnieszka zawsze mi to wytłumaczy. Nauczycielka jest bardzo sympatyczna, pomocna i potrafi dobrze wytłumaczyć. Zajęcia pomogły mi w opanowaniu materiału, którego wcześniej w ogóle nie rozumiałam (np. równania). Polecam innym zajęcia, ponieważ nauczyciel potrafi wyjaśnić niezrozumiałe dla nas zagadnienia”.

Sabina, II kl. gimnazjum

 „Chodzę na zajęcia dodatkowe z matematyki do Kałamarza, ponieważ mam problemy  z matematyką w gimnazjum. Uczęszczam na zajęcia już ponad 2 lata. Podoba mi się, ze nauczyciel bardzo dobre tłumaczy, dzięki temu mam lepsze stopnie z matematyki. Poleciłabym rówieśnikom te zajęcia dodatkowe, ponieważ wiedzieli więcej, dzięki czemu mogliby mieć lepsze oceny w szkole”.

Kornelia, 2 kl. gimnazjum

 „Zdecydowałam się na udział w dodatkowych lekcjach z matematyki, ponieważ mam słabe oceny z tego przedmiotu. Na zajęcia uczęszczam 1,5 roku. Na zajęciach szczególnie podoba mi się to, że są prowadzone w zrozumiałym dla mnie języku. Nauczycielkę oceniam bardzo wysoko, ponieważ jest jedyną osobą spośród wielu nauczycieli, która mnie czegoś nauczyła. Oczywiście widzę postępy w nauce. Polecam innym dodatkowe zajęcia z matematyki w Kałamarzu, ponieważ kiedy czegoś nie rozumiemy na zajęciach w szkole, to tutaj zostanie nam wszystko doskonale wytłumaczone”

Natalia, Gimnazjum 3 kl

Język Polski

Opinie uczniów o zajęciach z języka polskiego w Kałamarzu:

„Zdecydowałam się wziąć udział w zajęciach, by jak najlepiej przygotować się do pisemnego egzaminu maturalnego z języka polskiego. Na zajęcia uczęszczałam 7 miesięcy. Na lekcjach wszystko mi się podobało – bardzo dobra nauczycielka, kontaktowa, cierpliwa i uśmiechnięta. Nie czuję się nieswojo mówiąc, że coś sprawia mi problem lub, że czegoś nie wiem – i to chyba jest najważniejsze. Czuję się lepiej przygotowana do egzaminu, moja wiedza z całego materiału do matury poszerzyła się. Poleciłabym innym takie zajęcia, ponieważ to bardzo dobry sposób (poza szkołą) na przygotowanie się do matury”.

Monika Cichoń, klasa maturalna

„Wzięłam udział w dodatkowych zajęciach z polskiego, aby dobrze przygotować się do matury pisemnej. Na zajęciach szczególnie podobała mi się możliwość sprawdzenia wiedzy i przedyskutowania swoich odpowiedzi. Nauczycielkę oceniam bardzo dobrze. Uzyskałam pomoc w sprawach dla mnie niezrozumiałych. Czuję się pewnie, rozwiązując arkusze maturalne, poznałam schemat ich rozwiązywania. Polecam innym zajęcia, ponieważ ćwiczenie i rozwiązywanie testów z nauczycielem może ułatwić napisanie matury i osiągnąć dobry wynik”.

Karolina Zabielska, klasa maturalna

„Wziąłem udział w dodatkowych zajęciach z języka polskiego, ponieważ chciałem dobrze przygotować się do matury. Uczęszczam na zajęcia 4 miesiące. Na zajęciach szczególnie podoba mi dokładne wytłumaczenie zagadnień , których nie rozumiałem oraz solidne przygotowanie. Nauczycielka jest bardzo dobra, zawsze przygotowana do zajęć. Zacząłem lepiej pisać wypracowania oraz widzę postępy w czytaniu ze zrozumieniem. Poleciłbym innym udział w takich zajęciach, ponieważ każdy, kto ma problemy z polskim i chce zdać maturę, powinien tu przyjść”.

Dominik S., 3 klasa liceum

„Na dodatkowe zajęcia z języka polskiego uczęszczam już ok.5 lat do Pani Iwony. Moja mama zgłosiła się do Pani Iwony i zapisała mnie na zajęcia, ponieważ miałam problemy z ortografią i pisaniem – głównie wypracowań. Te zajęcia pomogły mi uzyskać lepsze oceny z języka polskiego, poprawiła się także moja ortografia i interpunkcja. Obecnie na lekcjach omawiamy bieżące tematy szkolne, powtarzamy wiadomości do sprawdzianów i kartkówek oraz rozwiązujemy przykładowe testy maturalne. Pani Iwona jest bardzo dobrym nauczycielem, potrafi wyjaśnić w prosty sposób rzeczy, które są dla mnie trudne. Pracuje nam się bardzo dobrze, na lekcjach panuje przyjemna atmosfera i wiele z zajęć wynoszę. Uważam, że takie zajęcia dodatkowe są przydatne, ponieważ pomagają uczniom, którzy nie radzą sobie z opanowaniem materiału szkolnego lub chcą nauczyć się czegoś ponad program. Zamierzam uczęszczać na zajęcia przynajmniej do końca szkoły średniej. Będę się także przygotowywać z Panią Iwoną do matury. Polecam zajęcia z języka polskiego w Kałamarzu”.

Zuzanna Borończyk, I klasa szkoły średniej

„Zdecydowałem się wziąć udział w dodatkowych lekcjach z polskiego, ponieważ miałem problemy z pisaniem wypracowań.  Mama umówiła mnie na zajęcia do Pani Iwony. Na zajęcia uczęszczam od 3 miesięcy i podoba mi się wszystko J Lekcje bardzo mi pomagają w opanowaniu ortografii, interpunkcji i pisaniu wypracowań. Polecam rówieśnikom tego typu zajęcia dodatkowe, jeśli chcą, żeby lepiej powiodło im się w nauce”.

Aleksander B., klasa 6

„Zdecydowałem się wziąć udział w dodatkowych lekcjach z j. polskiego z powodu niezadowalających ocen. Na zajęcia uczęszczam ok. 3 lat. Na lekcjach szczególnie podoba mi się miła atmosfera. Pani Iwona potrafi zawsze mi pomóc, a lekcje są prowadzone w sposób profesjonalny, jasny i zrozumiały. Widzę postępy w opanowaniu gramatyki i pisaniu wypracowań. Polecam inny takie zajęcia dodatkowe, mogą pomóc w osiągnięciu zadowalających ocen”.

Maciek, II klasa gimnazjum