Kałamarzowy rozkład jazdy po feriach

Rozpoczniemy II semestr zajęć. Zapraszamy do udziału w nowych grupach szkoleniowych:

KURS JĘZYKA MIGOWEGO I i III stopnia – kontynuujemy szkolenie na poziomie zaawansowanym dla osób, które ukończyły już I i II stopień, ale rozpoczynamy również zajęcia z grupą podstawową. Spotkania odbywają się 1 x w tygodniu, w godzinach popołudniowych na 2 godz.15 min. Zwykle rozpoczynamy o godz. 18.00. Ogromną wartością naszego szkolenia jest spotkanie z osobami głuchoniemymi, które zapraszamy na kurs, dlatego już w czasie trwania kursu sprawdzisz swoją wiedzę i umiejętności! Rozpoczynamy w marcu.

KURS WYCHOWAWCY KOLONIJNEGO – skierowany do młodzieży i osób dorosłych, które chcą wyjeżdżać w roli opiekuna na kolonie, obozy, wycieczki. Zdobyte umiejętności dają możliwość sprawowania opieki nad dziećmi, a otrzymane zaświadczenie jest zgodne z wymogami Śląskiego Kuratora Oświaty. Zapraszamy osoby, które ukończyły 18 lat oraz posiadają minimum średnie wykształcenie. Kolejną edycję planujemy rozpocząć 13 lub 20 marca (w zależności od zgłoszeń). Zajęcia będą odbywać się od piątku do wtorku.

KURS JĘZYKA WŁOSKIEGO – poziom średniozaawansowany oraz podstawowy dla osób dorosłych. Na zajęciach językowych stawiamy przede wszystkim na komunikację i naukę języka używanego na co dzień. Chcemy nauczyć Cię skutecznie porozumiewać się, by wyjazd za granicę i rozmowa z obcokrajowcem, nie były dla Ciebie stresem, lecz miłym przeżyciem i fascynującą przygodą. Grupa średniozaawansowana zaprasza na zajęcia w środy o godz.18.00, natomiast grupa podstawowa będzie spotykać się we wtorki o godz. 18.00.

KONWERSACJE Z ANGIELSKIEGO – poziom średniozaawansowany, grupa dla dorosłych. Zajęcia w czwartki o godz. 19.15. Przede wszystkim stawiamy na naukę języka żywego, żeby żadna rozmowa z obcokrajowcem nie była już dla Ciebie problemem!

KURS ANIMATORA CZASU WOLNEGO – szkolenie dla osób, które chcą zdobyć wiedzę i nowe umiejętności w zawodzie animatora czasu wolnego. Poznasz gry i zabawy dla dzieci, będziesz koordynować rozgrywki sportowe, zajmować się wieczornymi występami oraz organizować czas wolny osobom dorosłym przebywającym w ośrodkach wczasowych lub turystycznych. Poznasz metody i techniki pracy animatora, a także zdobędziesz praktyczny warsztat z animacji. Kurs trwa 2 dni, odbędzie się w kwietniu. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!
Zgłoszenia/pytania prosimy kierować: kursy@kmz.edu.pl lub 608 027 465