Czas nie czeka

Pożegnaliśmy wakacyjne słońce, wkroczyliśmy w okres spadających liści. Przyroda daje nam wyraźne znaki upływu czasu, co wcale nie musi oznaczać jesiennej depresji i kapci przed telewizorem.

Przecież to od nas zależy, jak spędzimy drugą połowę 2013 roku… Co przygotował dla Państwa Kałamarz? Na rozgrzewkę – nabór do grup językowych oraz zapisy na kolejne edycje kursów. W drugiej połowie października przeprowadzimy ostatni w tym roku KURS WYCHOWAWCY.

W listopadzie planujemy KURS KIEROWNIKÓW WYPOCZYNKU dla wszystkich osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i już w okresie zimowym zarobić pieniądze, wyjeżdżając w roli kierownika lub wychowawcy kolonii.

Zapraszamy również osoby początkujące w październiku na KURS JĘZYKA MIGOWEGO I STOPNIA, a miłośników rękodzieła na ARTYSTYCZNE WARSZTATY FILCOWANIA I DECOUPAGE’U, które odbędą się w październiku i listopadzie. Możesz już teraz przygotować się na nadchodzące Święta i stworzyć na naszych warsztatach niepowtarzalny prezent dla swoich bliskich.

Nie warto czekać na ostatni moment z przygotowaniami do egzaminów i matury. Jeżeli Twoje dziecko ma problemy w nauce, zgłoś go na KOREPETYCJE. Indywidualna praca z dzieckiem daje ogromne postępy , ale tylko wtedy, gdy odbywa się systematycznie. Nauczanie to proces, dlatego im szybciej podejmiemy pracę z Twoim dzieckiem, tym szybciej nadrobimy szkolne zaległości. A może szukasz dodatkowych zajęć artystyczno-rozwojowych? Specjalnie dla młodych artystów mamy cykl WARSZTATÓW ROZWOJOWE WZGÓRZE, gdzie mogą dać upust swojej twórczej aktywności, rozwinąć skrzydła i wejść w świat wartości. Nie zmarnuj twórczego potencjału swojego dziecka!

Czy nadal uważasz, że jesienią można tylko pić ciepłą herbatę i siedzieć w grubych skarpetach przed telewizorem? A może warto spędzić te chwile w miłym towarzystwie , powtarzając JĘZYK ANGIELSKI lub UCZĄC SIĘ WŁOSKIEGO? Takie zajęcia również mamy dla Ciebie. Zainwestuj w siebie. Zgłoś się już dziś! Nie marnuj czasu, bo czas pędzi jak szalony i nigdy na nas nie czeka.

No comments

You must be logged in to post a comment.