Co przyniesie Pani Wiosna?

Już niebawem Pierwszy Dzień Wiosny! W Kałamarzu szykujemy dla Ciebie kilka wiosennych szkoleń, a swoje nowe umiejętności będziesz mógł sprawdzić już tego lata wyjeżdżając np. w roli wychowawcy kolonijnego, kierownika wypoczynku lub animatora czasu wolnego.

Pierwsze szkolenie już 28 marca! Zapraszamy wszystkie osoby, które mają ukończone 18 lat i minimum średnie wykształcenie – mogą zostać OPIEKUNEM DZIECI I MŁODZIEŻY na koloniach lub obozach. Natomiast jeśli jesteś już wychowawcą lub jeśli posiadasz wyższe wykształcenie pedagogiczne – zapraszamy Cię na KURS KIEROWNIKA WYPOCZYNKU, gdzie będziesz mógł podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe. Wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, jak zostać animatorem i poznać techniki pracy, a także zdobyć praktyczny warsztat z animacji – zapraszamy na KURS ANIMATORA CZASU WOLNEGO 11.04. Animator to osoba, która organizuje czas dzieciom i młodzieży, a także zajmuje się planowaniem czasu wolnego w ośrodkach wczasowych i turystycznych osobom dorosłym. Tak więc pole do działania jako animator masz bardzo różnorodne.

Nie czekaj! Zgłoś się już dziś! Na wszystkich szkoleniach ilość miejsc jest ograniczona. Ze względu na to, że chcemy mieć kontakt z każdym kursantem i najważniejsza jest dla nas jakość szkolenia – pracujemy tylko w kameralnych grupach (do 8 osób).