Wiosenne rewolucje w Kałamarzu

Jesteśmy dumni z kolejnej grupy wychowawców, która pomyślnie zakończyła kwietniowy kurs i może dołączyć do grona kadry kolonijnej.

Po raz kolejny nasze kursy zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników, dlatego zachęcamy do udziału w ostatnim, przedwakacyjnym KURSIE WYCHOWAWCÓW– już w maju. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie lub mailowo.

W kwietniu rozpoczęliśmy też KURS JĘZYKA WŁOSKIEGO DLA DOROSŁYCH. Spotykamy się w niewielkich grupach, co pozwala lektorowi na indywidualne podejście do każdego kursanta. To świetna okazja do zapoznania się z językiem, a także kulturą i obyczajowością Włochów. Zbieramy także ZAPISY NA KURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO – zgłoś się już dziś!

„Obudź w sobie wiosnę, poczuj się radośnie” – to kolejny cykl naszych artystycznych spotkań, na które serdecznie zapraszamy wszystkie miłośniczki rękodzieła. Tym razem warsztaty będą przeznaczone na tworzenie najmodniejszych w tym sezonie, niepowtarzalnych – PERSONALIZOWANYCH BRANSOLET (CHARMS, LILOU).Zapraszamy 23.05 na godz. 17.30.