Planuj latem, by zrealizować jesienią

W czerwcu zapraszamy Cię na ostatnie szkolenia przedwakacyjne, ponieważ  od września przywitamy Cię z nowymi grupami zajęciowymi oraz z nowymi propozycjami . Co przygotowaliśmy?

Konwersacje z języka angielskiego dla dorosłych – będziesz uczyć się żywego, praktycznego języka bez wkuwania regułek i nudnej nauki gramatyki. Dla Twojego dziecka przygotowaliśmy plastyczne warsztaty rozwojowe w oparciu o arteterapię oraz całoroczną pomoc w nauce na naszych kursach i korepetycjach przedmiotowych. Wszystkie Panie zainteresowane rękodziełem zapraszamy na warsztaty w ramach autorskiego projektu Artystycznej Warsztatowni. Mamy też nowe grupy językowe z włoskiego (poziom podstawowy i średniozaawansowany) i hiszpańskiego (poziom podstawowy).

Możesz także zdobyć  nową wiedzę i umiejętności w zawodzie KURSU ANIMATORA CZASU WOLNEGO, a jeśli lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą zapraszamy jesienią na szkolenia dla WYCHOWAWCÓW I KIEROWNIKÓW WYPOCZYNKU.  Swoje kwalifikacje zawodowe podniesiesz także na naszym kursie PJM-u (Polskiego Języka Migowego). Jeśli interesuje Cię udział – możesz skorzystać z dofinansowania. Skontaktuj się z nami. Masz pytania? Napisz/zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji: kursy@kmz.edu.pl  lub  608 027 465