Nowy Rok, nowe wyzwania, nowe możliwości

Czy pojawiło się coś w Twoim noworocznym kalendarzu postanowień? Zwykle z początkiem nowego roku mamy wiele planów, ale różnie wygląda z ich realizacją…

W Kałamarzu pomożemy Ci zrealizować te postanowienia, które związane są z Twoim samokształceniem, rozwojem osobistym i zawodowym.

Może chcesz nauczyć się migać? Dołącz do nowych grup szkoleniowych w zakresie języka migowego I i II stopnia – rozpoczęcie 6 lutego godz.17.00

Może chcesz podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe na kursie wychowawcy lub kierownika kolonii? Zapraszamy 15 lutego o godz.16.00 na kurs wychowawcy.

Może chcesz podszkolić angielski? Zgłoś się do nas – realizujemy także zajęcia indywidualne z dojazdem do klienta! Możesz uczyć się u nas też innego języka obcego (włoski, hiszpański, francuski) w niewielkich grupach szkoleniowych. Kurs języka włoskiego od podstaw planujemy od 7 lutego, godz. 17.00.

A może drzemie w Tobie artystyczna dusza? Możesz dać upust swoim twórczym pomysłom na naszych artystycznych spotkaniach. Warsztaty decoupage już 29.01 o godz. 17.30

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 stycznia! Nie odkładaj swoich planów na później, zacznij realizować je już dziś.