Czy podejmujesz się efektywnych działań?

Często nasz każdy dzień wypełniony jest mnóstwem spraw. Zaplątani w wir obowiązków, nie zastanawiamy się nad tym, co jest tak naprawdę warte uwagi.

Życie mamy tylko jedno, a czas nigdy nie wróci, zatem chyba warto poświęcić uwagę temu, w jaki sposób żyjemy tu i teraz. Czy lubisz swoją pracę? Czy rozwijasz się? Czy odkryłaś/eś swoje pasje i talenty?

Każdy z nas je ma. Wystarczy zajrzeć w głąb siebie i zadać sobie pytanie – co naprawdę uczyni mnie szczęśliwym?

Kończymy stary rok – 2013, za chwilę wchodzimy w kolejny, nowy – 2014. To dobry czas, by zrobić podsumowanie. Wziąć do ręki kartkę i długopis, i zrobić bilans zysków/strat. Czy wiesz o tym, że to, czemu poświęcamy uwagę – wzrasta, a to, co zaniedbujemy, prędzej czy później, wystawi nam rachunek?

Zachęcam Cię do przetestowania i do zwrócenia swojej energii w to miejsce, gdzie szczególnie chciałbyś zobaczyć lepsze efekty.

Doba ma zaledwie 24 godziny, a rok zwykle 365 dni w roku, zatem czy otrzymałeś od kogoś gwarancję nieśmiertelności, by nie musieć zastanawiać się nad tym, jak zaplanować kolejny rok i jakich działań podjąć się? Czas jest sprawiedliwy, bo każdy z nas ma go dokładnie tyle samo, ale to od Ciebie zależy,

jak go wykorzystasz. Życzę Ci tego, abyś kroczył własną drogą i swoją energię kierował na efektywne działania, które uczynią Cię szczęśliwym. Wszystkiego najwspanialszego w okresie Świąt i wielu sukcesów w Nowym Roku!