Artystyczne warsztaty filcowania i decoupage’u

Zbieramy zapisy na artystyczne warsztaty filcowania i decoupage’u. Na szkoleniu nauczysz się, jak tworzyć oryginalne przedmioty (biżuterię, elementy stroju, ozdoby do domu) lub odrestaurować starocie i tchnąć w nie „żywego ducha”

Wstępny termin warsztatów filcowania – 27.05.2011 godz. 16.30, prosimy o zgłoszenia telefonicznie lub mailowo do 24.05 br.

Do 25. O5 czekamy na zgłoszenia chętnych, którzy chcą wziąć udział w kursie wychowawcy kolonijnego. Całkowity koszt szkolenia to 120 zł. Warunkiem potwierdzenia udziału jest wpłata zaliczki w wysokości 20 zł.

W kursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat i posiada minimum wykształcenie średnie. Dokładny termin kursu jest zależny od ilości zgłoszeń i potwierdzeń osób zainteresowanych.