5-lecie Kałamarza

Co planujemy w II semestrze zajęć? Pierwszy semestr jesienno – zimowy dobiega końca. W Kałamarzu przyjmujemy zapisy na zajęcia, które odbędą się w II semestrze.

Jak co roku zapraszamy Państwa na szkolenia, które odbywają się u nas cyklicznie. Mamy także kilka nowych propozycji.

W marcu planujemy wyszkolić nową grupę przyszłej kadry na KURSIE WYCHOWAWCY KOLONIJNEGO, a te osoby, które chcą podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe zapraszamy na KURS KIEROWNIKÓW WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEŻY. Swoje umiejętności pedagogiczne możesz dodatkowo rozwinąć na KURSIE ANIMATORA ZABAW, który planujemy przeprowadzić wiosną.

Ruszymy także z nową grupą KURSU JĘZYKA MIGOWEGO I i II stopnia, więc jeśli jeszcze nie nauczyłeś się migać, zgłoś się już dziś! Jeżeli interesuje Cię nauka języka obcego, dołącz w II semestrze do naszych grup lub zbierz 4 znajomych i stwórz własną grupę szkoleniową – KURS J.ANGIELSKIEGO, KURS J. WŁOSKIEGO, KURS J.HISZPAŃSKIEGO. Miłośników twórczych atrakcji i rozwoju osobistego zapraszamy na różnorodne WARSZTATY DECOUPAGE’U, FILCOWANIA, TWORZENIA BIŻUTERII, a także na rozwojowe szkolenia plastyczne z wykorzystaniem arteterapii. Szczegóły znajdziesz w zakładce ARTETERAPIA DLA DOROSŁYCH.

Prowadzimy również wiele zajęć dla dzieci i młodzieży. Pomagamy w nauce na KOREPETYCJACH PRZEDMIOTOWYCH, od wielu lat pracujemy z dziećmi i młodzieżą PRZYGOTOWUJĄC ICH DO EGZAMINÓW, a także prowadzimy kameralne 6 osobowe grupy językowe, ponieważ uważamy, że jakość nauczania jest najważniejsza! Natomiast jeśli szukasz dla swojego dziecka zajęć plastyczno – rozwojowych, mamy dla Ciebie ROZWOJOWE WZGÓRZE – autorski program Pani Ewy Baranowskiej – Jojko, autorki książki „Rozwojowa kreska z elementami arteterapii”. Nowa grupa twórcza rozpoczyna cykl 10 spotkań już po feriach, więc nie czekaj, zgłoś się już dziś!